Naturalna suplementacja dla Dzieci

Każdego dnia skupiamy się na suplementacji, jednocześnie olewając zupełnie PODSTAWY! Garść suplementów jest wygodna, jednak nigdy nie zastąpi zaopiekowania się codziennymi, nieodłącznymi elementami: odżywianiem i stylem życia!

Suplementy są wspierające, ale nie są magicznym remedium. Są wsparciem (ja też z nich czasami korzystam – wpis na blogu), ale najważniejsze aspekty leżą u podstaw!

 


Naturalna suplementacja Dzieci to m.in:

1. Talerz ciepłej zupy (leć po ebook)
2. Ciepłe śniadanie
3. Ciepła, czysta woda
4.Bezpieczeństwo i miłość
5. Ruch na słońcu i świeżym powietrzu
6. Sen

.
Oczywiście lista jest dłuższa!
Suplementy są wspierające, jednak jeśli nie zaopiekujesz się podstawami… Na słabych fundamentach nie wybudujesz wieżowca 😉

Po więcej wskazówek wpadnij po e-book: OD CZEGO ZACZĄĆ?

JM.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O mnie

Jestem technologiem żywności i żywienia człowieka, dietetykiem i dietetykiem TCM.

Łączę wiedzę technologiczną, nowoczesną wiedzę o żywieniu z tradycjami wschodnimi, dietetykę funkcjonalną, terapie naturalne, ziołolecznictwo, terapię próżniową i suplementację.

Promuję naturalne metody wspierania odporności, świadome odżywianie i szeroko pojęty zdrowy styl życia dzieci oraz całej Rodziny.

Zapisz się do Newslettera!

Zapisując się do Newslettera zgadzasz się, aby otrzymywać wiadomości o nowościach, produktach i usługach związanych ze stroną odbrzuszka.pl. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.

Obserwuj mnie