Wszy. Na samą myśl swędzi głowa. Choć wszawica jest tematem tabu- do dziś są plagą i problemem w przedszkolach i szkołach.
Wystarczy 1 sztuka, by zaatakować całą grupę.
Te małe, paskudne, obrzydliwe robale rozmnażają się w zastraszająco szybkim tempie i potrafią przemierzyć sporą odległość z głowy na głowę, by… HOPS! Zaatakować Twoje dziecko, potem Ciebie, a potem wszystkich dookoła!

 

Ale…

Znam prosty, tani i naturalny sposób, by zapobiec wszawicy!

 

Jaki jest naturalny środek na wszawicę?

Olejek z drzewa herbacianego. Znajdziesz go w aptece, drogerii, a nawet lokalnym sklepie!

 

Jak stosować olejek z drzewa herbacianego w profilaktyce wszawicy?

Każdego dnia zanim dziecko opuści dom i pójdzie do przedszkola, szkoły nanieś kilka kropel olejku z drzewa herbacianego na swoje dłonie, a następnie rozsmaruj na włosach dziecka. Dziewczynkom można nanieść olejek z drzewa herbacianego na gumkę do włosów.

 

Olejek z drzewa herbacianego jest naturalnym olejem, ekstraktem z liści drzewa herbacianego o bardzo intensywnym zapachu (na początku może wydawać się zbyt intensywny ale zapewniam- po jakimś czasie go pokochasz) i może zapobiec atakowi wesz.

 

Profilaktyka jest dużo przyjemniejsza niż walka z tymi obrzydliwymi krwiopijcami.  A mając asa w rękawie, w postaci olejku z drzewa herbacianego żadna wszawa bestia nie powinna być Wam straszna!

 

Dla zdrowia Rodziny.

JM.

3 odpowiedzi

  1. Ja mam pytanie co na inne pasożyty jak owsiki glisty lambie itp oczywiście naturalnie i bezpiecznie ? I co myślisz o regularnym odrobaczaniu dzieci i dorosłych jestem ciekawa twojego zdania w tym temacie ?

    1. To grubszy temat, nie robi się tego z marszu i bez przygotowania organizmu. Jak najbardziej jestem za, jednak nie ma jednej idealnej recepty.

  2. Akurat mamy w domu 🙂 co prawda córką jeszcze nie chodzi do przedszkola, ale warto już wiedzieć jak przeciwdziałać. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O mnie

Łączę wiedzę technologiczną, nowoczesną wiedzę o żywieniu z tradycjami wschodnimi, dietetykę funkcjonalną, terapie naturalne, ziołolecznictwo, apiterapię, suplementację.

Promuję naturalne metody wspierania odporności, świadome odżywianie i szeroko pojęty zdrowy styl życia dzieci oraz całej Rodziny.

Zapisz się do Newslettera!

Zapisując się do Newslettera zgadzasz się, aby otrzymywać wiadomości o nowościach, produktach i usługach związanych ze stroną odbrzuszka.pl Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.

Obserwuj mnie

Facebook