Naturalne wsparcie podczas ząbkowania

Ząbkowanie nie jednemu z Nas dało popalić w dzieciństwie i nie jednemu z Nas da lub dało popalić w życiu dorosłym 🙂

Tylko nieliczni dostąpili zaszczytu bezbolesnego ząbkowania u siebie i Bąków. Ale przyczyny tego zjawiska pozostawię na kiedy indziej.

W poście znajdziecie kilka bezpiecznych produktów homeopatycznych wspierających organizm w trakcie ząbkowania.

 

 


Numer 1. Najbardziej popularny na rynku preparat homeopatyczny. Dostępny w każdej aptece od ręki. CAMILIA (Boiron).

Camilia jest bezbarwnym i bezsmakowym płynem. Wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwbiegunkowe. Gdy dziecko dręczą symptomy związane z pojawianiem się pierwszych ząbów Camilia wspiera organizm przy gorączce, niweluje ból oraz rozprawia się z biegunką przynosząc tym samym ukojenie i dobre samopoczucie.

Więcej informacji załączonych jest w ulotce.

 

 


Numer 2. Też popularny, choć mniej dostępny VIBURCOL (Heel). Występuje w dwóch wersjach: czopkach doodbytniczych i kroplach.

Oba działają podobnie. Jednak czopki mogą zapewnić najszybsze wchłonięcie się leku i skuteczność. Polecany jest w trakcie ząbkowania, kolki niemowlęcej i przeziębieniu.

Więcej informacji załączonych jest w ulotce.

 

 


Numer 3. Do wcierania w dziąsła. TEETHA (Nelson).

Teetha to homeopatyczne kuleczki, które wciera się w obolałe dziąsełka Dziecka. Polecany jest  podczas wyżynania zębów mlecznych i stałych.

Więcej informacji załączonych jest w ulotce.

 

 


 

 

Każdy z Nas jest inny i każdemu służyć będzie coś innego. Myślę jednak, że w tym trudnym i dokuczliwym czasie warto wesprzeć się z produktami homeo, które pozbawione są skutków ubocznych, dzięki czemu są po prostu bezpieczne.

 

O tym, że post ma charakter informacyjny i nie zastąpi indywidualnej porady lekarskiej wspominać (mam nadzieję), że nie muszę. Takie jest prawo i tego się trzymajmy:)

 

Jeśli jest przydatny, podaj dalej.

 

JM.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O mnie

Jestem technologiem żywności i żywienia człowieka, dietetykiem i dietetykiem TCM.

Łączę wiedzę technologiczną, nowoczesną wiedzę o żywieniu z tradycjami wschodnimi, dietetykę funkcjonalną, terapie naturalne, ziołolecznictwo, terapię próżniową i suplementację.

Promuję naturalne metody wspierania odporności, świadome odżywianie i szeroko pojęty zdrowy styl życia dzieci oraz całej Rodziny.

Zapisz się do Newslettera!

Zapisując się do Newslettera zgadzasz się, aby otrzymywać wiadomości o nowościach, produktach i usługach związanych ze stroną odbrzuszka.pl. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.

Obserwuj mnie