Najlepszy sposób na czkawkę u Dziecka

Najlepszy sposób na czkawkę?

Zgodnie z TCM czkawka jest znakiem, że przepływ energii w żołądku został odwrócony. Jest czkawka – trzeba działać. Jak? Przywrócić do prawidłowej pracy żołądek!

Aby poruszyć energię i przywrócić prawidłową pracę świetnie sprawdzi się… po prostu napar z kopru włoskiego!

Kilka łyków naparu (przyrządzonego z jednej łyżeczki na 250ml wrzątku) potrafi opanować sprawę w kilka minut, przywracając pracę żołądka i pozbywając się dokuczliwej czkawki.

 

 


Uprzedzam pytania. Nie boję się pół, a nawet jednej szklanki naparu z kopru włoskiego u Dzieci. Jest stosowany od tysięcy lat, jego potencjalnie rakotwórcze działanie wykazano kilka lat temu, podając szczurom ogromne ilości estragolu (substancji czynnej kopru włoskiego) w ilości kilku wiader naparu dziennie.
Żaden człowiek nie jest w stanie gulnąć takiej ilości.
Notabene nad szkodliwością popularnych niemieckich kropli na kolki – cichosza.


 

Herbata ze zdjęcia kupiona w zdroweboxy.pl – tutaj LINK. Oczywiście herbaty sypane, bez torebek są bezoieczniejsze, zdrowsze. W torebce jednak czasami wygodniej.

 

„Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. Tylko DAWKA czyni truciznę”.

Natura ma przeOGROMNĄ moc.

JM.

Jedna odpowiedź

  1. Dziękuje Asiu za słowa rozsądku. Ludzie przestali wierzyć w nature a wierzą w „cudowne” syntetyczne specyfiki z fabryk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O mnie

Jestem technologiem żywności i żywienia człowieka, dietetykiem i dietetykiem TCM.

Łączę wiedzę technologiczną, nowoczesną wiedzę o żywieniu z tradycjami wschodnimi, dietetykę funkcjonalną, terapie naturalne, ziołolecznictwo, terapię próżniową i suplementację.

Promuję naturalne metody wspierania odporności, świadome odżywianie i szeroko pojęty zdrowy styl życia dzieci oraz całej Rodziny.

Zapisz się do Newslettera!

Zapisując się do Newslettera zgadzasz się, aby otrzymywać wiadomości o nowościach, produktach i usługach związanych ze stroną odbrzuszka.pl. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.

Obserwuj mnie