Jak można zabezpieczyć się „Gdy w koło jelitówka”?

Gdy w koło jelitówa, chcesz coś zrobić, zacząć działać ale nie wiesz jak.
Można się trochę przed nią zabezpieczyć i jak słyszysz, że ten wymiotuje, a tamnten ma biegunkę to strzelaj od razu Dzieciaczkom (i sobie też) drożdżaki Saccharomyces boulardii!


Najlepiej tydzień i w zwiększonej dawce, nawet 3 kapsułki dziennie (oczywiście mniejszym Bączkom narażonym na kontakt połowę dawki).

I ja nie daję gwarancji, że w pełni uchroni ale z doświadczenia powiem, że zwykle działa i udaje się Saccharomyces boulardii uchronić śluzówkę jelita przed atakiem niechcianych patogenów!

Jak już złapie, to też strzelaj z drożdżakami z grubej rury! Niech działają, niech śluzówkę jelit ochraniają, niech infekcję zwalczają.

Na zdjęciu trzy przykładowe preparaty zawierające tego cudnego drożdżaka! Cała Trójka jest okej!

Ten pierwszy (enterol- lek) warto wysypać z kapsułki, bo w składzie otoczki ma szkodliwy dwutlenek tytanu.


Eeeeej, i nie zapominaj o nawodnieniu! Bo Nasze śluzówki to głównie woda i żeby spełniały swoją rolę, organizm musi być nawodniony! Nie żałuj Dziecku ciepłej wody!

Czasami na prawdę niewiele trzeba. Dlatego warto wiedzieć i warto Saccharomyces boulardii w domu mieć. Zgadzacie się?


Przydatny post? Podaj dalej 💚
Na zdrowie Kochani 🙏
JM.

2 odpowiedzi

  1. W koło jelitówka, na codzień bierzemy Probiotice, którą Pani poleca. Czy na czas brania „drożdżaków” przerwać podawanie Probiotica? Czy jedno nie wyklucza drugiego?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O mnie

Jestem technologiem żywności i żywienia człowieka, dietetykiem i dietetykiem TCM.

Łączę wiedzę technologiczną, nowoczesną wiedzę o żywieniu z tradycjami wschodnimi, dietetykę funkcjonalną, terapie naturalne, ziołolecznictwo, terapię próżniową i suplementację.

Promuję naturalne metody wspierania odporności, świadome odżywianie i szeroko pojęty zdrowy styl życia dzieci oraz całej Rodziny.

Zapisz się do Newslettera!

Zapisując się do Newslettera zgadzasz się, aby otrzymywać wiadomości o nowościach, produktach i usługach związanych ze stroną odbrzuszka.pl. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.

Obserwuj mnie